Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: File path
is: Skráarslóð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Theme
is: Þema

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Logo
is: Táknmynd

en: Slogan
is: Slagorð

en: Primary links
is: Aðaltenglar

en: Secondary links
is: Undirtenglar

en: Site logo
is: Nafnmerki vefs
