Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Theme
jv: Tema

en: Upload
jv: Unggah

en: Slogan
jv: Sesanti

en: Shortcut icon
jv: Ikon sidhatan

en: Use the default logo
jv: Gunakna logo gawan

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
jv: Centang nang kene yén Sampéyan pengin tema iki nggunakna logo sing wis ana.

en: Use the default shortcut icon.
jv: Gunakna ikon sidhatan gawan.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
jv: Centang kene yén Sampéyan pengin tema iki nggunakna ikon sidhatan gawan.
