Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Logo
kk: Логотип

en: Slogan
kk: Ұран

en: Primary links
kk: Негізгі сілтемелер

en: Secondary links
kk: Қосымша сілтемелер

en: Shortcut icon
kk: Жылдамық белгіші

en: Use the default logo
kk: Әдеткі логотипті пайдаланыңыз

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
kk: Тема ұсынған логотипті қолдану үшін құсбелгіні белгілеңіз.

en: Use the default shortcut icon.
kk: Әдеттегі лақап белгішесін пайдаланыңыз

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
kk: Егер сіз теманы әдеттегі лақап белгісін пайдалансын десеңіз мына жерді тексеріңіз.
