Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក

en: Primary links
km: តំណ​សំខាន់ៗ

en: Secondary links
km: តំណរង

en: Shortcut icon
km: រូប​តំណាង​ផ្លូវ​កាត់

en: Use the default logo
km: ប្រើ​រូបសញ្ញា​លំនាំដើម

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
km: ធីក​ជម្រើស​នេះ បើ​អ្នក​ចង់​ឲ្យ​ស្បែក​ប្រើ​ឡូហ្គោ​ដែល​បាន​ផ្តល់​ជាមួយ​វា ។

en: Use the default shortcut icon.
km: ប្រើ​រូប​តំណាង​ផ្លូវ​កាត់​លំនាំ​ដើម ។

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
km: ធីក​ទីនេះ បើ​អ្នក​ចង់​ឲ្យ​ស្បែក​ប្រើ​រូប​តំណាង​ផ្លូវ​កាត់​លំនាំ​ដើម ។
