Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ
