Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Upload
ku: بارکردن

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Slogan
ku: دروشم

en: Primary links
ku: به‌سته‌رە یەکەمەکان

en: Secondary links
ku: به‌سته‌رە دووەمەکان

en: Shortcut icon
ku: وێنۆچکەی قەدبڕ

en: Use the default logo
ku: لۆگۆی بنه‌ڕه‌تی به‌کارببه‌

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
ku: ئێرە هەڵبژێرە ئەگەر دەتەوێت ڕووکار ئەو لۆگۆیە بەکاربهێنێت کە لەگەڵ خۆیدا هاتووە.

en: Use the default shortcut icon.
ku: وێنۆچکەی قەدبڕی بنەڕەتی بەکاربێنە.
