Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: File path
lt: Failo kelias

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Theme
lt: Tema

en: Upload
lt: Įkelti

en: Logo
lt: Logotipas

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Primary links
lt: Pirminės nuorodos

en: Secondary links
lt: Antrinės nuorodos

en: Shortcut icon
lt: Trumpinio ikona

en: Use the default logo
lt: Naudoti įprastą logotipą

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
lt: Pažymėkite čia jei norite, kad tema naudotų įprastą jai priklausantį logotipą.

en: Use the default shortcut icon.
lt: Naudoti įprastą logotipą

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
lt: Pažymėkite čia jei norite, kad tema naudotų įprastą trumpinio ikoną.
