Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: File path
mn: Файлын зам

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Theme
mn: Загвар

en: Upload
mn: Оруулах

en: Logo
mn: Лого

en: Primary links
mn: Үндсэн холбооснууд

en: Secondary links
mn: Хоёрдогч холбооснууд
