Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: File path
nl: Bestandspad

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Theme
nl: Thema

en: Upload
nl: Uploaden

en: Primary links
nl: Primaire links

en: Secondary links
nl: Secundaire links

en: Shortcut icon
nl: Snelkoppelingspictogram

en: Use the default logo
nl: Standaardlogo gebruiken

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
nl: Selecteer dit als u het logo dat bij het thema hoort, wilt gebruiken.

en: Use the default shortcut icon.
nl: Standaardsnelkoppelingspictogram gebruiken.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
nl: Selecteer dit als u een eigen snelkoppelingpictogram voor het thema wilt gebruiken.

en: Site logo
nl: Sitelogo
