Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Primary links
pa: ਪ੍ਰਾਇਮਰੀ ਲਿੰਕ

en: Secondary links
pa: ਸੈਕੰਡਰੀ ਲਿੰਕ

en: Shortcut icon
pa: ਸ਼ਾਰਟਕੱਟ ਆਈਕਾਨ
