Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: File path
pl: Ścieżka do plików

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Theme
pl: Skórka

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Primary links
pl: Odnośniki podstawowe

en: Secondary links
pl: Menu dodatkowe

en: Shortcut icon
pl: Ikona skrótu

en: Use the default logo
pl: Używaj domyślnego logo

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
pl: Wybranie tej opcji spowoduje wyświetlanie loga dostarczanego wraz ze skórką.

en: Use the default shortcut icon.
pl: Używaj domyślnej ikony skrótu

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
pl: Wybranie tej opcji spowoduje wyświetlanie domyślnej ikony skrótu.

en: Site logo
pl: Logo strony

en: Apply theme settings
pl: Zastosuj ustawienia motywu
