Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Theme
ps: ویینه

en: Upload
ps: پورته کول

en: Site logo
ps: پاڼې نښان
