Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: File path
ro: Cale fişier

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Theme
ro: Temă

en: Upload
ro: Încarcă

en: Logo
ro: Siglă

en: Primary links
ro: Link-uri primare

en: Secondary links
ro: Link-uri secundare

en: Shortcut icon
ro: Iconiţa shortcut

en: Use the default logo
ro: Foloseşte logo-ul predefinit

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
ro: Bifaţi aici dacă doriţi ca tema să utilizeze sigla furnizată cu ea.

en: Use the default shortcut icon.
ro: Foloseşte logo-ul predefinit.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
ro: Faceţi click aici dacă doriţi ca tema să utilizeze ideograma implicită.

en: Site logo
ro: Logo sit
