Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: File path
ru: Путь к файлу

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Theme
ru: Тема

en: Upload
ru: Закачать

en: Logo
ru: Логотип

en: Slogan
ru: Слоган

en: Primary links
ru: Основные ссылки

en: Secondary links
ru: Дополнительные ссылки

en: Spaces
ru: Доски

en: Shortcut icon
ru: Значок

en: Use the default logo
ru: Использовать стандартный логотип

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
ru: Отметьте это поле, если хотите, чтобы тема использовала  логотип поставляемый с ней.

en: Use the default shortcut icon.
ru: Использовать иконку по умолчанию.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
ru: Отметьте это поле, если хотите, чтобы тема использовала свою встроенную иконку.

en: Site logo
ru: Логотип сайта
