Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: File path
sk: Cesta súboru

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Upload
sk: Nahrať

en: Primary links
sk: Primárne odkazy

en: Secondary links
sk: Sekundárne odkazy

en: Shortcut icon
sk: Ikona webu

en: Use the default logo
sk: Použiť štandardné logo

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
sk: Zaškrtnite, ak chcete, aby téma vzhľadu používala logo s ňou dodané.

en: Use the default shortcut icon.
sk: Použiť predvolenú ikonu.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
sk: Zaškrtnite, pokiaľ chcete použiť predvolenú ikonu témy vzhľadu.

en: Site logo
sk: Logo webu
