Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Theme
sl: Tema

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Shortcut icon
sl: Ikona bližnjice

en: Use the default logo
sl: Uporabi privzeti logotip.

en: Use the default shortcut icon.
sl: Uporabi privzeto ikono.
