Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Logo
sq: Stema

en: Slogan
sq: Sllogan

en: Primary links
sq: Lidhjet parësore

en: Secondary links
sq: Lidhjet dytësore

en: Shortcut icon
sq: Ikona e adresës

en: Use the default logo
sq: Përdor logo e prezgjedhur

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
sq: Plotëso kutinë nëse dëshironi që tema të përdorë logo-n e saj të prezgjedhur.

en: Use the default shortcut icon.
sq: Përdor ikonën e prezgjedhur të adresës.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
sq: Plotëso kutinë nëse dëshironi që tema të përdorë ikonën e prezgjedhur të adresës.
