Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Theme
sr: Тема

en: Logo
sr: Лого

en: Shortcut icon
sr: Иконица-пречица
