Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: File path
sv: Filsökväg

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Theme
sv: Tema

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Logo
sv: Logotyp

en: Primary links
sv: Primära länkar

en: Secondary links
sv: Sekundära länkar

en: Shortcut icon
sv: Bokmärkesikon

en: Use the default logo
sv: Använd standardlogotyp

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
sv: Kryssa i här om du vill att temat skall använda sin standardlogotyp.

en: Use the default shortcut icon.
sv: Använd den förvalda bokmärkesikonen.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
sv: Kryssa i om du vill att temat skall använda den förvalda bokmärkesikonen.

en: Site logo
sv: Webbplatsens logotyp
