Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: File path
te: ఫైల్ దారి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Slogan
te: నినాదం

en: Primary links
te: ప్రాథమిక లింకులు

en: Secondary links
te: ద్వితీయ శ్రేణి లింకులు
