Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Logo
th: โลโก้

en: Slogan
th: สโลแกน

en: Primary links
th: ลิงก์หลัก

en: Secondary links
th: ลิงก์รอง

en: Shortcut icon
th: ไอคอน

en: Use the default logo
th: ใช้โลโก้ปริยาย

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
th: ใช้โลโก้ปริยายที่มากับธีม

en: Use the default shortcut icon.
th: ใช้ไอคอนปริยาย

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
th: ใช้ไอคอนปริยายที่มากับธีม
