Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: File path
tr: Dosya yolu

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Theme
tr: Tema

en: Upload
tr: Yükle

en: Primary links
tr: Birincil linkler

en: Secondary links
tr: İkincil linkler

en: Shortcut icon
tr: Kısayol simgesi (favicon)

en: Use the default logo
tr: Ön tanımlı logoyu kullan

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
tr: Eğer temanızın yanında gelen logoyu kullanmak istiyorsanız burayı işaretleyin.

en: Use the default shortcut icon.
tr: Ön tanımlı kısayol simgesini kullan.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
tr: Eğer temanın ön tanımlı kısayol simgesini kullanmasını istiyorsanız burayı işaretleyin.

en: Site logo
tr: Site logosu
