Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Slogan
ug: شۇئار

en: Site logo
ug: بېكەت لوگوسى
