Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: File path
az: Fayl yolu

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Theme
az: Tema

en: Upload
az: Yükləmə

en: Logo
az: loqo

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Shortcut icon
az: Qısayol piktoqramı
