Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: File path
bo: ཡིག་ཆའི་འགྲོ་ལམ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Slogan
bo: འབོད་ཚིག

en: Shortcut icon
bo: མགྱོགས་མཐེབ་རྟགས་རིས

en: Use the default logo
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱིཁ་རྟགས་སྤྱོད་པ

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བརྗོད་གཞིར་ཡོད་པའི་ཁ་རྟགས་དེ་སྤྱོད་དགོས་ན་འདེམས་རྟགས་འདི་གདམ་དགོས།

en: Use the default shortcut icon.
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་མགྱོགས་མཐེབ་རྟགས་རིས་སྤྱོད་པ།

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
bo: གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི་ཡིས་སྔར་ཡོད་ཀྱི་མགྱོགས་མཐེབ་རྟགས་རིས་སྤྱོད་བསམ་ན་གདམ་རྟགས་འདི་བཀོད་དགོས།

en: Site logo
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁ་རྟགས
