Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: File path
he: נתיב לקובץ

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Upload
he: העלאה

en: Logo
he: לוגו

en: Slogan
he: סלוגן

en: Primary links
he: קישורים ראשיים

en: Secondary links
he: קישורים משניים

en: Spaces
he: מרחבים

en: Shortcut icon
he: סמל קיצור דרך

en: Use the default logo
he: השתמש בלוגו ברירת המחדל

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
he: סמן כאן אם ברצונך להשתמש בלוגו שמסופק עם העיצוב.

en: Use the default shortcut icon.
he: השתמש בסמל סימניה ברירת המחדל.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
he: סמן כאן אם ברצונך להשתמש בסמל הסימניה שמסופק עם העיצוב.

en: Site logo
he: לוגו

en: Apply theme settings
he: החל הגדרות עיצוב
