Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Logo
hy: Լոգո

en: Shortcut icon
hy: Դյուրանցման պատկերակ
