Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: File path
it: Percorso del file

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Theme
it: Tema

en: Upload
it: Carica

en: Primary links
it: Link primari

en: Secondary links
it: Link secondari

en: Shortcut icon
it: Icona predefinita

en: Use the default logo
it: Usa il logo predefinito

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
it: Seleziona la casella se vuoi che il tema utilizzi il suo logo predefinito.

en: Use the default shortcut icon.
it: Usa l'icona predefinita

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
it: Seleziona la casella se vuoi che il tema utilizzi il suo logo predefinito.

en: Site logo
it: Logo del sito
