Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: File path
ja: ファイルパス

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Theme
ja: テーマ

en: Upload
ja: アップロード

en: Logo
ja: ロゴ

en: Slogan
ja: スローガン

en: Primary links
ja: プライマリーリンク

en: Secondary links
ja: セカンダリーリンク

en: Shortcut icon
ja: ショートカットアイコン

en: Use the default logo
ja: デフォルトのロゴを使用

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
ja: それぞれのテーマが提供するロゴを使用する場合は、ここにチェックを入れてください。

en: Use the default shortcut icon.
ja: デフォルトのショートカットアイコンを使用

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
ja: テーマにデフォルトのショートカットアイコンを使用させたい場合は、ここにチェックを入れてください。

en: Site logo
ja: サイトロゴ
