Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: File path
ka: ფაილის მდებარეობა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Logo
ka: ლოგო

en: Slogan
ka: სლოგანი

en: Primary links
ka: ძირითადი ბმულები
