Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: File path
lv: Faila ceļš

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Theme
lv: Tēma

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Slogan
lv: Devīze

en: Primary links
lv: Primārā saite

en: Secondary links
lv: Sekundārās saites

en: Shortcut icon
lv: Īsinājumikona

en: Use the default logo
lv: Izmantot noklusēto logo

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
lv: Atzīmējiet šeit, ja vēlaties, lai tēma izmanto noklusēto logo.

en: Use the default shortcut icon.
lv: Izmantot noklusēto īsinājumikonu

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
lv: Atzīmējiet šeit, ja vēlaties, lai tēma izmanto noklusēto īsinājumikonu.

en: Site logo
lv: Vietnes logo
