Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: Shortcut icon
ml: കുറുക്കുവഴി ഐക്കൺ
