Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: File path
mr: फाईल पथ

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Upload
mr: अपलोड

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Shortcut icon
mr: लघुमार्ग चिन्ह
