Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Upload
ne: अपलोड

en: Logo
ne: ब्याज

en: Primary links
ne: प्राथमिक सम्बन्धहरू

en: Shortcut icon
ne: सानो प्रतिमा
