Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Theme
oc: Tèma

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Logo
oc: Lògo

en: Slogan
oc: Eslogan

en: Primary links
oc: Ligams primaris

en: Secondary links
oc: Ligams segondaris

en: Shortcut icon
oc: Icòna d'acorchi

en: Use the default logo
oc: Utilizar lo lògo per defaut

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
oc: Marcatz se volètz que lo tèma utilize son lògo per defaut.

en: Use the default shortcut icon.
oc: Utilizar l'icòna d'acorchi per defaut.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
oc: Marcatz aquò se volètz que lo tèma utilize l'icòna d'acorchi per defaut.

en: Site logo
oc: Logo del site
