Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: File path
fa: مسیر فایل

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Theme
fa: پوسته

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Logo
fa: آرم

en: Slogan
fa: شعار

en: Shortcut icon
fa: شمایل میانبر
