Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: File path
pt: Caminho do ficheiro

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Theme
pt: Tema

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: Logo
pt: Logótipo

en: Shortcut icon
pt: Ícone de atalho

en: Site logo
pt: Logótipo do sítio
