Spaces Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: File path
uk: Шлях до файла

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Theme
uk: Тема

en: Upload
uk: Викласти

en: Logo
uk: Логотип

en: Slogan
uk: Гасло

en: Primary links
uk: Основні посилання

en: Secondary links
uk: Додаткові посилання

en: Spaces
uk: Пробіли

en: Shortcut icon
uk: Іконка сайту

en: Use the default logo
uk: Використовувати стандартний логотип

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
uk: Поставте позначку, якщо бажаєте, щоб в темі використовувався її вбудований логотип.

en: Use the default shortcut icon.
uk: Використовувати стандартну іконку.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
uk: Поставте позначку, якщо хочете, щоб тема використовувала свою вбудовану іконку.

en: Site logo
uk: Логотип сайту

en: Apply theme settings
uk: Застосувати налаштування теми
