Spambot (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Never
hr: Nikada

en: Take action
hr: Poduzmi akciju

en: This account has @n nodes and @c comments.
hr: Ovaj račun ima @n nodeova i @c komentara.

en: Take action against this account
hr: Poduzmi akciju nad ovim računom

en: IP Addresses
hr: IP Adrese

en: This is a list of IP addresses used by this account.
hr: Ovo je lista IP adresa koje koristi ovaj račun.

en: IP addresses to report
hr: IP adrese za prijavu

en: If you wish to report this account as a spammer, at least one IP address must be selected.
hr: Ukoliko želite prijaviti ovaj račun kao spamera, najmanje jedna IP adresa mora biti izabrana.

en: Block this account
hr: Blokiraj ovaj račun

en: Delete this account
hr: Izbriši ovaj račun

en: Block and report the selected users as spammers
hr: Blokiraj i prijavi izabrane korisnike kao spamere

en: Check if this account matches a known spammer
hr: Provjeri je li ovaj račun odgovara poznatom spameru

en: This account's username matches @num times: @username
hr: Korisničko ime odgovara @num puta: @username

en: Configure the spambot module
hr: Konfigurirajte modul spambot
