Spambot (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Never
pt: Nunca

en: User registration
pt: Registro de usuário

en: Action to take
pt: Ação a ser executada

en: 1 second
pt: 1 segundo

en: @num seconds
pt: @num segundos
