Spamicide (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Save
ca: Desa

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: log
ca: registre
