Spamicide (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Save
eu: Gorde
