Spamicide (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Enabled
id: Aktif

en: Save
id: Simpan

en: Form ID
id: ID formulir

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: log
id: Catat
