Spamicide (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Enabled
jv: Urip

en: Save
jv: Simpen

en: Spam control
jv: Pengawas Spam
