Spamicide (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Enabled
ro: Activat

en: Save
ro: Salvare

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Spam control
ro: Control de spam

en: log
ro: jurnal
