Spamicide (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Save
sk: Uložiť

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Spam control
sk: Kontrola spamu

en: log
sk: záznam

en: %p is not writeable by the webserver.
sk: Webserver nemá práva na zápis pre %p.

en: An unknown error occured.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba pri kontrole či je %p adresár a či je zapisovateľný.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
sk: %p nie je adresár, alebo webserver ho nemôže čítať.
