Spamicide (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Save
bs: Sačuvaj
