Spamicide (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Save
cs: Uložit

en: Form ID
cs: ID formuláře
