Spamicide (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Save
fi: Tallenna

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta

en: log
fi: lokiin
