Spamicide (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Forms
hi: फ़ार्म

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Form ID
hi: फार्म आईडी

en: Spam control
hi: स्पैम नियंत्रण
